Genel Sinema

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak? Nasıl Olacak?

Avatar 2 ana karakterleri
Avatar 2

Avatar’ı muhtemelen aramızda izlemeyen yoktur avatar kurgusuyla insanları etkiledi ve gelmiş geçmiş en iyi sinema filmi olmayı başardı bu başarının ardından avatar iki, üç, dört ve beşin ne zaman çıkacağı resmi olarak duyuruldu tam avatar 2 ye yaklaştık derken tarihler ertelendi.

Avatar 2 Neden Ertelendi?

İlk Avatar’dan sonra Avatar 2’nin çıkış tarihi James Cameron tarafından duyurulmuştu ama James Cameron fikrini değiştirip Star Wars ile Avatar 2’nin birlikte çıkmasını istemediği için Avatar 2’nin çıkış tarihi 2018’e erteledi.  Korkmayın çok az kaldı az 😉 

James Cameron'un ana karakter ile pozu

James Cameron,

Avatar 2 Nasıl Olacak?

Avatar 2 hakkında açıklanmış çok fazla bir şey bulunmuyor ama Avatar 2’nin ilk Avatar da olduğu gibi Pandora da geçeceği ve yine bir savaşı konu alacağı belirtiliyor ayrıca bu savaşta Jake, Neytiri çiftinin çocuklarının da olacağı ve ailece kapitalist sistemi belirlemiş insanlarla savaşacakları James Cameron tarafından belirtilmiştir.

Bence ilk Avatar’dan yeni Avatar’ların tek farkı daha şatafatlı ve bizi daha fazla etkileyecek olması olacaktır…

Avatar 3-4-5 Ne Zaman?

Avatar 2 üstte bahsettiğim gibi 2018 yılında, Avatar 3’ün 2020 de, Avatar 4’ün 2022 de, Avatar 5 ise 2023 yılında çıkması bekleniyor.

Neden Avatar 2-3-4-5  İlk Filmden Çok Geç Çıkacak?

İlk Avatar dan sonraki filmlerin bu kadar geç çıkmasının sebebi James Cameron tarafından Avatar 2-3-4-5 senaryosu bir bütün olarak yazılıp sonra çekime başlanacağı için bu kadar geç kaldığı söylendi. Ayrıca Star Wars filmleri ile çakıştığı için Avatar 2-3-4-5 in ertelendiği biliniyor.

2 Yorum

  • I just want to say I am new to blogs and absolutely loved you’re web site. Likely I’m going to bookmark your website . You amazingly come with outstanding stories. Appreciate it for sharing your web page.

Yorum Yap