Bilgisayar Nasıl Yapılır

Bilgisayarda Nasıl Android Uygulaması Açılabilir

Bilgisayarda nasıl android uygulaması açılır
Bilgisayarda Android

Telefonunuz yok veya bilgisayar dada android uygulamalarını açmak mı istiyorsunuz? o zaman yazımızı tamamen okuyun derim çünkü vereceğimiz kolay ve basit bilgisayar programı olan BlueStacks sayesinde bilgisayarda android çalıştırabilirsiniz, istediğiniz her türlü android uygulamasını ve Candy Crush Saga, Temple Run, Clash of Clans gibi çok oynanan oyunları açabilirsiniz bilgisayarda BlueStacks programı ile.

BlueStacks normal bir program gibi bilgisayara indirilebilir ve kaldırabilirsiniz. BlueStacks bir işletim sistemi değildir sadece sanal bir bilgisayardır daha doğrusu sanal telefon.

BlueStacks ile google hesabınıza bağlanabilir ve oyunlarınıza ve işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

BlueStacks tam ekran veya pencere şeklinde kullanılabilir.

Bilgisayarda android çalıştırma programı olan BlueStacks nasıl kurulacağını ve nasıl kullanacağını öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Bilgisayarda android

BlueStacks

BlueStacks İndirin

BlueStacks indir yazarak google’ye ilk çıkan siteye tıkladığınızda indirme ana sayfasına ulaşmış olacaksınız bu sayfadan BlueStacks kuracağınız işletim sistemini seçip BlueStacks indirebilirsiniz.

BlueStacks’ı Bilgisayarınıza Kurun

BlueStacks setup programını indirdikten sonra çift tıklayarak açın ve continue yani devam et butonuna tıklayın BlueStacks’ı kuracağımız yeri belirtip next e tıklayın ve karşınıza çıkan seçenekleri onaylayıp kurulum işlemini tamamlayın .

BlueStacks’ı Açıp Google Hesabınıza Bağlanın

BlueStacks programını kullanabilmeniz için programın açılışında google hesabı girmeniz istenir sizden. Google hesabınız ile oturum açtığınızda yarım kalmış oyunlarınıza devam edebilir işlerinizi bilgisayardan tamamlayabilirsiniz.

BlueStacks İstediğiniz Gibi Özelleştirebilirsiniz

BlueStacks’a launcher yani ana ekran yükleyebilir ve android i daha güzel bir ana ekranda kullanabilirsiniz…

Adımları tamamladık istediğiniz gibi kullanabilirsiniz BlueStacks’ı 

Yorum Yap