İnceleme Mobil

En İşe Yarar Android Uygulamaları

En iyi uygulamalar
En İyi Uygulamalar

Sizler için en işe yarar ve işlevsel olan android uygulamalarını seçtik bu uygulamaları çok sevip favorileriniz içine alacağınızdan eminiz.

1-)AppLockApplock logo

Telefonunuzun güvenliği için en iyi uygulamalardan diyebiliriz AppLock sayesinde uygulamalarınızı güvene alabilirsiniz, resimler ve videolardan hiç kimsenin görmesini istemediklerinizi seçip özel bir kilitli klasör yapabilirsiniz, telefona herhangi bir şey indirilmesini ve kaldırılmasını kilitleyebilirsiniz ayrıca AppLock ı menü üzerinden gizleyebilirsiniz. AppLock uygulama kilit ekranının temasını değiştirip güzel bir görüntüye bürümeniz mümkün.

AppLock sayesinde telefonunuzu tanıdığınız birine verdiğinizde veya kaybolduğunda özel resimlerinize veya uygulamalara kimse erişemez.                   (İndirmek için tıklayın)

2-ICE UnlockICE Unlock

ICE Unlock basit bir uygulamadır amacı ise parmak izi okuyucusu bulunmayan telefonların parmak izi kildi kullanabilmesini sağlıyor ICE Unlock bunu kamera ile yaklaşık 10 adet parmağınızın fotoğrafını çekip parmak izinizi belirliyor. ICE Unlock’u telefonunuz için ana kilit olarak belirlediğinizde kilit ekranınızda parmağınızın tekrar bir kere fotoğrafını çekiyor ve telefonu kullanıma açıyor.

ICE Unlock parmak üzerindeki yaralardan etkilenmiyor ve hassas algoritması sayesinde çok iyi çalışıyor eğer herhangi bir sorun olursa PIN ile erişme imkanınız var telefona.  (İndirmek için tıklayın)

 

3-TubemateTubemate

Tubemate sayesinde youtube den ve bir çok siteden istediğiniz formatta video indirebiliyorsunuz, yani ister müzik indir ister video indir gerçekten tubemate bu işlevleri sayesinde bu listede olmayı en çok hak eden uygulamalardan.

Tubemate ile indirmek istediğiniz videoyu açıp üst kısımdaki indirme tuşunu basıp formatı seçtikten sonra indir diyorsunuz. Tubemate play store de bulunmamaktadır İnternetten indirebilirsiniz.

4-3D Parallax Background 3D Parallax

3D Parallax Background sayesinde hareketli sanki üç boyutluymuş gibi görünen arka planlarınızın olmasını sağlamaktadır telefonunuza yeni bir hava katmak için en ideal uygulamalardandır. (İndirmek için tıklayın)

 

5-Adobe Photoshop ExpressPhotoshop

Adobe Photoshop Express sayesinde telefonunuzda profesyonelce fotoğraf düzenleyebilirsiniz. Adobe Photoshop Express uygulaması sayesinde bir çok ücretli ve ücretsiz efekt uygulayabiliyorsunuz  ücretli efektleri kısa bir süre için ücretsiz kullanabilmek için Adobe ye kayıt olmanız gerekmekte. Düzenlediğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ister sosyal medyada ister başka amaçlar için kullanın.                     (İndirmek için tıklayın)

Yorum Yap