Hakkımızda – TeknoSelfi

Merhaba, TeknoSelfi 2017 itibari ile hayata geçirilmiş bir projedir. Siz değerli takipçilerimize bilgi sunmak amacı ile yola çıktık ve sunmaya devam edeceğiz. Daha yolun başında bir kuruluş olarak hedefimiz yavaş yavaş büyüyüp dev bir bilgi potalı olmaktır.

Bilemiyoruz ilerde ne denli büyük bir bilgi portalı olacağımızı ama eminiz ki işimizi iyi bir şekilde yaparsak siz takipçilerimiz sayesinde büyüyeceğiz…

TeknoSelfi olarak bir kaç arkadaş ve aramıza katılan yeni yazar arkadaşlarla yolumuza devam ediyoruz. Size sunduğumuz içeriklerin hepsi ücretsiz ve özgün bir şekilde hazırlıyoruz.

Her geçen gün size yeni hizmet alanları açmaktayız örneğin; geliştirici arkadaşlarımız için bir online kod ön izleme sistemi yapıp siz değerli takipçilerimizin kullanımına açtık… Sizler için daha fazla bilgilendirici makale ve birçok araç sunmak için çalışıyoruz!

Her türlü fikir, görüş ve şikayetleriniz için, iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca TeknoSelfi editör ekibine katılmak ister ve TeknoSelfi de yazar olarak bulunmak isterseniz, aynı şekilde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.