İnceleme İnternet Oyunlar

İnternet Tarayıcısında Oynanabilecek Oyunlar

5 Online Oyun
Online Oyun

Merhaba İnternet ve bilgisayar sevdalıları, bu yazımızda çok seveceğiniz İnternet tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz online 5 oyunu tanıtacağız eminim oyunların hepsini ayrı seveceksiniz, bağımlılık yaratması bile muhtemel. Ben oynadığımda başından ayrılmamıştım ve kazanma hırsı olmuştu siz oyunları nası bulursunuz bilmem artık.

1-Wormax.io 

Oynayıp ta başından kalkamadığım oyunlardan biridir agar.io benzeri bir online oyundur. Oyunda solucanları yönetiyorsunuz ortamda bulunan yiyecekleri ve diğer solucanları yiyerek büyüyüp sıralamaya giriyorsunuz.

2-Transformice

Online Oyunlardan Transformice

Transformice

Transformice de bir fareyi temsil ediyoruz, faremizin ismini online oyun sitesine üye olurken veriyoruz ve farenin tarzını istediğimiz gibi kontrol edebiliyoruz, oyunda fare için kıyafet ve eşyaları kazandığımız peynirlerle alıyoruz ve şekilden şekle girebiliyoruz. Ayrıca oyunda bir çok harita var ve oyunun eğlenceli yanlarından biride bu, hele birde arkadaşlarınızla oynarsanız eğlenceyi ikiye katlamış oluyorsunuz.

3-HaxBall

Online Oyunlardan HaxBall

HaxBall

HaxBall futbol konulu online bir oyundur. Oyunun oynanma basit ve eğlenceli eğer bu oyunda çok eğlenmek istiyorsanız arkadaşlarınızla bir takım kurun derim. Oyunda bir ülkeyi temsil edip sanki gerçek maçmış gibi saati geldiğinde mutlaka oynamalısınız. Oyuna bir bakın derim.

4-Happy Wheels

Web Tarayıcısı Üzerinde çalışan online oyunlardan Happy Wheels

Happy Wheels

Happy Wheels strateji ve simulasyon oyunudur ayrıca oyunda kendi haritanızı yapıp oynayabiliyor ve başkalarının kullanımına açabiliyorsunuz, oyundaki amaç ise parkuru geçip bitişe yani finish ulaşmaktır oyunda engelleri geçebilmek için beyninizi çalıştırmanız lazım.

5-OGame

Online Uzay Strateji Oyunu OGame

OGame

OGame bir strateji oyunudur İnternet üzerinden online oynanmaktadır, OGame kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaktadır oyun güzel ve başarılı bir oyundur. OGame oyununa bir gezegende başlarsınız ve bu gezegende ordunuzu büyüterek, binalar inşa edip yeraltı kaynaklarını çıkararak büyürsünüz ayrıca diğer gezegenlere savaş açıp ele geçirebilirsiniz veya ittifak da olabilirsiniz ve ittifaklar arası dev savaşlara katılıp medeniyetinizi geliştirebilirsiniz.

 

Yorum Yap