İnternet Nasıl Yapılır

Online Olarak Nasıl Kod Önizlenir

Html ve css kodlarından bir görünüm
Html Ve Css

Geliştiricilerin en önem verdiği iki şey vardır bunlardan birisi vakit birisi ise kolay kullanılabilen kodlama, geliştirme araçlarıdır, bir coder yani geliştirici iyi araçlar sayesinde vakit kazanabilir. Bu yazımızda içinizde geliştirici olanlara bilgisayarlarına program kurmadan web kodlarını çalıştırabilecekleri teknoselfi yapımı bir site sunuyoruz, bu site sayesinde vakit kazabilirsiniz, saniyeler içinde Html, Css, JavaScript kodlarınızı deneyip istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden kod önizleme kolaylığını pek az geliştirici bilmektedir eğer sizde bilmiyorsanız eminim bu kod ön izleme kolaylığını öğrendiğinizde işiniz kolaylaşacaktır. Gerçekten şaka yapmıyorum kendimden biliyorum çünkü bu ön izleme siteleri sayesinde işim kolaylaştı ve içimden bir kod test etme, önizleme siteside ben yapayım deyip bir tane yaptım umarım yararınıza olur. İçinizden sadede gel boş konuşma dediğinizi duyar gibiyim o yüzden sizi daha fazla sıkmadan bu önizleme sitesini tanıtayım.

Web kodu önizleme sitesinin görünümü

TeknoSelfi Kod Önizleme Sitesi

Online Olarak Nasıl Kod Önizlenir

Online kod önizleme üstte dediğim gibi bir siteden yapılmakta.

  1. kodtestet.blogspot.com kod önizleme sitesine giriş yapınız.
  2. Çalıştırmak istediğiniz kodları TeknoSelfi simgesinin olduğu bölüme yazın veya yapıştırın.
  3. Kodlarınızı TeknoSelfi simgesinin olduğu bölüme yazdıktan sonra veya yapıştırdıktan sonra alt kısımdaki Önizle butonuna tıklayınız.
  4. Kodlarınızın çıktısı sağ taraf daki kutucukta görünecektir işte her şey bu kadar umarım işinize yarar.

Yorum Yap