Genel İnternet

En İşe Yarar En İyi Google Chrome Eklentileri

En işe yarar google chrome eklentileri
Google Chrome

En çok kullanılan en hızlı tarayıcılardan olan google chrome için en işe yarar, en faydalı eklentileri tanıtacağım. Bu eklentiler sayesinde işiniz eminim çok kolaylaşacaktır, yani en azından benim işim kolaylaşıyorrrr.

Google chrome’ye yükleyeceğiniz bu eklentiler sayesinde internet üzerinden ekran görüntüsü alabilecek, gece internette dolaşırken gözünüzü yoran bir siteyi siyah tonlama ile görebileceksiniz, bir sekmeden tasarruf edip müzik dinleyebilecek, iyi bir VPN’ye sahip olacaksınız son olarakta photoshop benzeri bir web fotğraf düzenleyicisine safip olacaksınız.

1-Lightshot

Lightshot eklentisinde bir görünüm

Lightshot

Lightshot sayesinde İnternet’te gezerken ekran görüntüsü almak istediğinizde ekran görüntüsü alabiliyorsunuz ayrıca Lightshot ile aldığınız ekran görüntüsü üzerinde oynama yapmanızı, yazı yazmanızı, şekil kullanmanızı, google üzerinde görüntüyü aratmanız sağlıyor buda ek özellikleri, ek özellikleri dediğime bakmayın bu özellikler eklentinin iyi olmasını sağlayan ana faktörler.

Hacker Vision

Hacker Vision

2-Hacker Vision

İsmi gerçekten amacının dışında bir eklenti bu eklenti gece internet te sörf yapmayı seven kardeşlerimiz için bulunmaz Hint kumaşı olacak cins den bu eklentiyi gerçekten tavsiye ediyorum.

Hacker Vision web sitenin CSS renk kodlarındaki kodların tam tersini yerleştirerek örneğin beyazı siyaha çeviriyor bu şekilde göz yormayan bir görüntü sağlıyor size de gece İnternet’te sörf yapmanın keyfi kalıyor.

3-Listen Video Youtube Music Player

Listen Video Youtube Music Player

Listen Video Youtube Music Player

 

Bu eklenti sayesinde youtube üzerinden müzik dinleyebiliyorsunuz, normal bir şekilde youtube de müzik dinlemekten tek farkı sayfadan tasarruf ediyorsunuz, karıştırma seçeneklerini ayarlayabiliyorsunuz vb.

4-DotVPN

DotVPN eklentisi sayesinde farklı ülkelerden internete giriyormuş gibi oluyorsunuz bunu şöyle anlatayım; sadece Amerikalıların girebileceği bir İnternet sitesine vb girebilirsiniz örneğin Netflix’in sadece Amerika’ya açık bir içeriğine ulaşabilirsiniz yani İnterneti tam manası ile kullanmış olursunuz bu DotVPN eklentisi sayesinde.

5-Pixlr Edito

Pixlr Editor web fotoğraf düzenleme aracı

Pixlr Editor

Pixlr Editor özellikle photoshop gibi gelişmiş programları basit işler için indirip kurmak istemeyenlerin dostu olacak bir eklenti. Bu eklenti sayesinde photoshop ta yaptığınız basit işleri ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz ve tarayıcı üzerinde hızlıca açılması da ayrı bir güzellik.

Yorum Yap